به گزارش اصفهان اسپورت به نقل فدراسیون بسكتبال مرحله نیمه نهایی و نهایی مسابقات قهرماني كشور نوجوانان در اخرین هفته مهر ماه جاری به ميزبانی استان اصفهان برگزار مي گردد.

این رقابت ها در حضور تیم های(گیلان-توابع تهران- گلستان-اصفهان)صورت خواهد پذیرفت.

زمان ورود تیمها از بعد از ظهرروز چهارشنبه26مهر و زمان خروجشان صبح روز شنبه 29مهرماه می باشد.

 رقابتها عصرروز پنجشنبه 27 مهرماه به صورت ضربدری آغاز می شودتیم های توابع تهران و گلستان درنخستین دیدار به مصاف هم خواهند رفت در دومین دیدار نیز تیم های گیلان و اصفهان بابکدیگر مصاف خواهند کرد .
این رقابتها جمعه بابرگزاری دیدارهای رده بنده و فینال به پایان خواهد رسید.

 شایان ذكر است اعزام دو داور همراه ،توسط کمیته داوران و مسابقات منطقه که با کمیته داوران فدراسیون هماهنگ گردیده الزامی می باشد.

🔹پنجشنبه 96/7/27

ساعت 16:00 توابع تهران-گلستان
ساعت 17:30 گیلان-اصفهان

🔹جمعه 96/7/28

ساعت 15:00 رده بندی
ساعت 16:30 فینال

 

همچنین مرحله نیمه نهایی و نهایی مسابقات قهرماني كشور نونهالان در اخرین هفته مهر ماه جاری به میزبانی تهران برگزار خواهد شد.

این رقابت ها در حضور تیم های (تهران-توابع تهران-اصفهان-آذربایجان غربی)صورت خواهد پذیرفت. 
زمان ورود تیمها از بعد از ظهرروز چهارشنبه26مهر و زمان خروجشان صبح روز شنبه 29مهرماه می باشد.

 رقابتها عصرروز پنجشنبه 27 مهرماه به صورت ضربدری آغاز می شودتیم های توابع تهران و اصفهان درنخستین دیدار به مصاف هم خواهند رفت در دومین دیدار نیز تهران و آذربایجان غربی بابکدیگر مصاف خواهند کرد .این رقابتها جمعه بابرگزاری دیدارهای رده بنده و فینال به پایان خواهد رسید.

شایان ذكر است اعزام دو داور همراه، توسط کمیته داوران و مسابقات منطقه که با کمیته داوران فدراسیون هماهنگ گردیده الزامی می باشد.

پنجشنبه 96/7/27

ساعت 16:00 توابع تهران-اصفهان
ساعت 17:30 تهران-آذربایجان غربی

جمعه 96/7/28

ساعت 15:00 رده بندی
ساعت 16:30 فینال

همچنین مرحله نهائی مسابقات قهرماني كشور دختران نونهال طی سه روز به ميزبانی استان تهران برگزار میگردد.این مسابقات سه شنبه هجدهم مهر باحضور تیم های : تهران-فارس-اصفهان-خراسان رضوی در سالن بسکتبال مجموعه ورزشی آزادی آغاز میگردد و تا پنجشنبه بیستم مهرماه ادامه می یابد.

آدرس خوابگاه : تهران-خوابگاه مجموعه ورزشی آزادی

آدرس سالن : ضلع غربی مجموعه ورزشی آزادی-سالن بسکتبال آزادی