نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: بایدسهمیه تماشاگران سپاهان ۹۰ در صد باشد و نباید به ۵۰ درصد کاهش پیدا کند که این موضوع را نیز به وزیر تذکر داده‌ام. طبق قانون ۹۰ به ۱۰ است، ۹۰ درصد میزبان و ۱۰ درصد میهمان است همان باید رعایت شود.

به گزارش اصفهان اسپورت، حیدرعلی عابدی در گفت‌و گویی در مورد استیضاح وزیر ورزش و جوانان اظهارکرد: من موافق این استیضاح نیستم و جز استیضاح کنندگان نیز نخواهم بود و صرفاً به وزیر در مورد اوضاع و احوال پیش آمده تذکر دادم.

وی افزود: سلطانی فر وزیر فعالی است اما ساختار فدراسیون‌های ورزشی ما به شکلی نیست که وزیر بتواند دخالت مستقیم داشته باشد از این رو باید اصلاحاتی انجام شود و برای جلوگیری از اتفاقاتی که می‌افتد، وزیر زمان لازم دارد تا بتواند آن‌ها را مدیریت کند و کاستی‌های گذشته را جبران نماید.

عابدی در مورد بازی نیمه نهایی سپاهان و پرسپولیس اظهار داشت: سهیمه تماشاگران سپاهان ۹۰ در صد باید باشد و نباید به ۵۰ درصد کاهش پیدا کند که این موضوع را نیز به وزیر تذکر داده‌ام. طبق قانون ۹۰ به ۱۰ است، ۹۰ درصد میزبان و ۱۰ درصد میهمان است همان باید رعایت شود.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی در مورد عملکرد مدیریت ورزش اصفهان به عنوان نماینده وزیر در استان عنوان داشت: من در مورد اشخاص معمولا کمتر صحبت می‌کنم اما مجموع عملکرد مدیریت ورزش اصفهان است برای من قابل قبول نیست و می‌تواند خیلی بهتر و قوی‌تر باشد.

 منبع: ایمنا