👈 مدیرعامل باشگاه آینده سازان در گفتگوی اختصاصی با اصفهان اسپورت در خصوص بیانیه باشگاه فولاد مبارکه سپاهان مبنی بر تحت پوشش قرار گرفتن تیم فوتبال بانوان آینده سازان گفت: هیأت مدیره باشگاه سپاهان مصوب کرده که برای تیم داری فوتبال در بخش بانوان ۳۰۰ میلیون تومان هزینه می کند اما من هیچ چیزی نگرفته ام، آن ها می خواهند انتقال سهمیه بدون هیچ اخذ وجهی صورت بگیرد و حتی بدهی ۳۵۰ میلیون تومانی سال قبل را تقبل نکرده اند و می گویند تعهدی نداریم.
👈 وی افزود: این انتقال منوط به تنظیم صورتجلسه بین من و مدیر عامل باشگاه فولاد مبارکه سپاهان است، اما اینکه بعد از ۶ سال ما هیچ کاره می شویم و سهمیه به نام سپاهان می شود عجیب است. سپاهان برای من محترم است اما این کار سواستفاده است.
👈 موحدی تاکید کرد: با انتشار بیانیه باشگاه سپاهان، هجمه هایی که از امروز بر روی دوش من است را چه کسی پاسخ میدهد، من باید بیانیه می دادم نه سپاهان اما به دلیل اینکه کسی نبود مجبور به این انتقال شده ام. از آقای طاهری خواستم تیم را اجاره کنند و اگر سال آینده نخواستند به آینده سازان بازگردانند اما گفتند بدهی ها را تقبل نمی کنیم و می خواهند تیم را مجانی تحویل بگیرند، پس این قرارداد مانند قرارداد ترکمنچای خواهد بود.