تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان مدافع عنوان قهرمانی در این دوره از مسابقات لیگ برتر تنها تیم بدون شکست مسابقات است که در رده دوم جای گرفته است.

به گزارش اصفهان اسپورت به نقل فارس، تیم فوتسال گیتی‌پسند اصفهان تنها نماینده استان اصفهان در لیگ برتر فوتسال روز گذشته در دیداری حساس نتوانست از پس تیم صدرجدولی مس سونگون برآید تا با کسب یک تساوی در خارج از خانه مقابل این تیم، اختلاف 4 امتیازی خود را با صدر جدول حفظ کند.

شاگردان افضل از 11 بازی گذشته خود همانند تاسیسات دریایی 27 امتیاز کسب کرده‌اند و به دلیل تفاضل بهتر نسبت به تیم تهرانی، گیتی‌پسند در رده دوم جدول ایستاده است و هر دو تیم یک بازی عقب افتاده دارند.

مدافع عنوان قهرمانی روز سه شنبه در یک دیدار حساس و دشوار دیگر باید به مصاف حفاری اهواز در اصفهان برود و سه امتیاز این دیدار می‌تواند برای این تیم بسیار حساس باشد.

گیتی‌پسند تیم بدون شکست این دوره از رقابت‌هاست و آن‌ها به جز سه دیداری که به تساوی رسیدند، مابقی مسابقات خود را با پیروزی پشت سر گذاشتند و در مسابقات لیگ برتر تاکنون طمع شکست را نپذیرفتند.

شاگردان افضل امیدوارند بتوانند با کسب امتیاز از دیدار عقب افتاده خود، منتظر لغزش مسی‌ها باشند تا بتوانند جای این تیم را در صدر جدول تصاحب کنند.