دروازه‌بان تیم هندبال سپاهان گفت: در دیدار مقابل نیروی زمینی تهران دچار آسیب‌دیدگی شدم و تا بهبودی صد در صد نمی‌توانم در ترکیب تیم حاضر شوم.
به گزارش اصفهان اسپورت ، سعید برخورداری در گفتگو با ایمنا در مورد دلیل عدم حضورش در ترکیب سپاهان در بازی روز پنجشنبه مقابل هپکو اراک در هفته دوم لیگ برتر هندبال، اظهار کرد: در بازی مقابل نیروی زمینی تهران از ناحیه زانو مصدوم شدم و به دلیل آسیبی که داشتم با صلاحدید سرمربی تیم، بازی با هپکو را از روی نیمکت تماشا کردم.

وی در مورد بازی بعدی تیمش مقابل پتروشیمی مارون، گفت: به گفته پزشک تیم در حال حاضر نیاز به استراحت دارم. از طرفی نیز با توجه به جایگزین‌های شایسته‌ای که در تیم حضور دارند و در بازی مقابل هپکو اراک نیز نشان دادند که هیچ بازیکنی از دیگری کم ندارد، مشخص نیست بتوانم در میدان حضور داشته باشم یا خیر.

برخورداری اضافه کرد: لیگ امسال سخت و فشرده است و مطمئناً جذابیت دیدارهای دیگر نیز به اندازه بازی مقابل هپکو و شاید بیشتر هم باشد. مطمئناً بازی‌های به مراتب سخت‌تری نیز درپیش داریم و در حال حاضر مهم‌ترین مسئله، رفع کامل آسیب‌دیدگی و بهبودی زانویم است.

دروازه‌بان تیم هندبال سپاهان در مورد پیروزی تیمش مقابل هپکو اراک، اظهار کرد: با توجه به اینکه تعداد زیادی از بازیکنان اصلی تیم مصدوم بودند و نتوانستند در میدان باشند اما سپاهان بازی خوبی ارائه کرد و بازیکنان با غیرت و تلاش زیاد توانستند جای خالی بازیکنان آسیب‌دیده را پر کنند و نمایش خیلی خوبی از هندبال اصفهان در زمین به تماشاچیان دادند.

وی هدف از حضورش در تیم سپاهان را بازگشت شرایط هندبال اصفهان به گذشته دانست و گفت: می‌خواهم هندبال اصفهان همان چیزی شود که مردم انتظارش را دارند و همانند بازی مقابل هپکو ورزشگاه زمان برگزاری بازی‌ها از جمعیت هواداران و تماشاگران پر شود و مردم از تماشای بازی لذت ببرند.

برخورداری در مورد داوری دیدار سپاهان و هپکو اراک تأکید کرد: برادران زارع همیشه قضاوت خوبی داشته‌اند و در این دیدار نیز داوری مشکل خاصی نداشت و عادلانه بود.

دروازه‌بان تیم هندبال سپاهان با بیان اینکه سیستم برگزاری لیگ برتر هندبال نسبت به سال‌های گذشته پیشرفت زیادی داشته است، افزود: شرایط مسابقات هندبال مثل گذشته نیست که تیم‌ها دائم از داوری بازی‌ها گلایه کنند.