سرپرست هیأت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای استان اصفهان گفت: شهر اصفهان ۱۸ مهرماه میزبان مسابقات بیماران دیابتی است و رییس فدراسیون جهانی برای بازدید از این مسابقات به اصفهان سفر می‌کند.
به گزارش اصفهان اسپورت، داریوش باقری در گفتگو با ایمنا، در مورد منصوب شدنش به عنوان سرپرست هیأت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای استان اصفهان اظهار کرد: با توجه به اینکه به عنوان دبیر در هیأت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضا در کنار مرحوم یزدان‌پناه در حال خدمت بودم، مدیرکل ورزش و جوانان استان به رییس فدراسیون پیشنهاد داد که به عنوان سرپرست این هیأت منصوب شوم تا مقدمات برگزاری مجمع انتخاباتی را فراهم کنم.

باقری در مورد اینکه برای شرکت در انتخابات ریاست این هیأت ثبت‌نام می‌کند یا خیر، گفت: تا به حال در این مورد فکر نکرده‌ام و بیشتر تمایل دارم برنامه‌هایی که پیش رو داریم را به نحو احسن انجام دهیم. در حال حاضر برنامه‌های هیأت به روال عادی خود برگشته و قرار است اویل هفته آینده در مسابقات قهرمانی پیوند اعضای کشور که در کیش برگزار می شود با ۳۰ نفر شرکت کننده و ۱۰ نفر کادر شرکت کنیم.

باقری ادامه داد: این مسابقات جهت انتخابی تیم اعزامی به مسابقات انگلستان است و امیدواریم نتیجه قابل قبولی کسب کنیم.

سرپرست هیأت ورزش بیماران خاص و پیوند اعضای استان در مورد سفر رییس فدراسیون جهانی به اصفهان که مرحوم یزدان‌پناه از آن خبر داده بود، اظهار داشت: رییس فدراسیون جهانی هفته آینده به تهران سفر می کند و پس از آن برای بازدید از مسابقات قهرمانی کشور در کیش حاضر خواهند شد. وی ۱۸ مهرماه برای بازدید از مسابقات بیماران دیابتی که در پنج رشته دارت، شنا، تنیس روی میز وشطرنج در اصفهان برگزار می شود، به همراه رییس و دبیر فدراسیون به اصفهان سفر خواهد کرد.

باقری افزود: رییس فدراسیون جهانی یک روز در اصفهان حضور خواهد داشت و با مدیرکل ورزش و جوانان استان و دیگر مسئولان شهر جلساتی را برگزار می‌کند.