دومین قهرمانی متوالی سپاهان در رقابتهای والیبال نشسته بانوان باشگاههای کشور

 مرحله نهایی رقابت‌های والیبال نشسته بانوان باشگاههای کشور با قهرمانی تیم سپاهان پایان یافت.

بر اساس این گزارش، تیم والیبال نشسته بانوان فولاد مبارکه سپاهان متشکل از کاپیتان زینب ملکی، مهری فلاحی، زهرا عبدی، مینا جعفری، معصومه شجراتی، سمیرا خالقی، غزل الفت عباسی، زهرا یزدانی، فاطمه یوسفی، فاطمه ملکی، ربابه دانشمند، زهرا اکبرزاده و نرجس سخایی در مرحله نهایی این رقابت ها با برد در هر پنج دیدار خود به مقام قهرمانی دست یافت.

تیم والیبال نشسته بانوان سپاهان در نخستین دیدار خود تیم ذوب‌آهن را با نتیجه سه بر صفر (ست اول: ۲۵ بر ۲۱، ست دوم: ۲۵ بر ۲۲و ست سوم : ٢٥ بر ۲۱) مغلوب کرد.

در دومین دیدار، بانوان سپاهانی مقابل تیم هیئت ساری با نتیجه ۳ بر صفر (ست اول: ۲۵ بر ۱۵، ست دوم: ٢٥ بر ١٨، ست سوم: ٢٥ بر ١٠) به پیروزی دست یافتند.

شاگردان مریم کریمی در سومین دیدار خود با نتیجه ۳ بر صفر (ست اول: ۲۵ بر ٢١ ست دوم: ٢٥ بر ١٦ و ست سوم ٢٥ بر ٢٢) بر تیم هیأت خراسان چیره شدند.

در دیدار چهارم نیز بانوان سپاهان مقابل هیئت لرستان قرار گرفتند و مقتدرانه با نتیجه ۳ بر صفر (ست اول: ۲۵ بر ۱۰، ست دوم: ۲۵ بر ۱۵ و ست سوم: ۲۵ بر ۱۰) به پیروزی دست یافتند.

و در نهایت در دیدار فینال خود تیم والیبال نشسته بانوان فولاد مبارکه سپاهان رو در روی تیم شهید رجایی کرمان با نتیجه ۳ بر ۱ (ست اول: ۲۲ به ۲۵، ست دوم: ٢٦ بر ٢٤، ست سوم: ٢٥ بر ٢٠ و ست چهارم: ٢٥ بر ١٨) به پیروزی دست یافت تا برای دومین سال متوالی قهرمان این دوره از رقابت‌ها شود.

کادر فنی تیم والیبال نشسته بانوان فولاد مبارکه سپاهان به شرح زیر می باشد:

سرمربی: مريم كريمی
مربی: صديقه اشتری
سرپرست: مژگان محمدی
مدير پشتيبانی: بتول ملكی